loading

Show info

FUNDACJE POMOCY PRAWNO – PSYCHOLOGICZNEJ

Wolontariat

To, co robimy dla siebie, umiera razem z nami, co my dla innych pozostaje i jest nieśmiertelne

Albert Pike

#1 Wolontariat poprawia Twoje umiejętności społeczne i związane z relacjami

Wolontariat to sposób na poznanie ludzi i poprawę umiejętności społecznych, zwłaszcza jeśli jesteś nieśmiałym typem, który nie lubi mieszać się, dzięki temu możesz się trochę rozluźnić.

#2 Wolontariat poprawia zdrowie fizyczne

Osoby, które zgłaszają się jako wolontariusze, zwykle prowadzą zdrowy tryb życia i żyją dłużej niż osoby, które tego nie robią. To sprawia, że ​​jesteś silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

#3 Wolontariat poprawia zdrowie psychiczne

Osoby, które są wolontariuszami, zawsze mają uśmiech na twarzach, ponieważ usuwa on depresję i zapewnia spokojny stan umysłu. Jest piękna radość, która pojawia się, gdy wiesz, że swobodnie wykonujesz coś dla dobra społeczeństwa.

#4 Wolontariat pomaga budować nowe relacje

Wolontariat to sposób na poznawanie nowych ludzi i budowanie więzi. Zbliża Cię do osób o podobnych poglądach i pomaga tworzyć owocne i trwałe relacje.

Jest wielu ludzi, którzy robią wszystko, co w ich mocy, aby służyć ludzkości w taki czy inny sposób poprzez wolontariat. Wolontariat wymaga dużo dobrego serca i poświęcenia, ponieważ oznacza, że ​​będziesz robić coś, za co nie otrzymasz zapłaty. Wolontariat istnieje od początku świata. Ludzie zawsze angażowali się w taką czy inną formę wolontariatu od niepamiętnych czasów. Ten artykuł zawiera ponad 50 najbardziej inspirujących cytatów z wolontariatu, aby zmotywować Cię.

Wolontariat to swobodne wykonywanie działalności na rzecz organizacji lub społeczności bez żadnych kosztów. Oznacza to również dobrowolne poświęcenie swojego czasu i serca na rzecz poprawy społeczeństwa. Każda możliwość wolontariatu ma na celu poprawę stanu środowiska i ludzkości. Ludzie pracują jako wolontariusze w takich dziedzinach, jak edukacja, medycyna, sytuacje kryzysowe, klęski żywiołowe i wiele innych.

Wolontariusze to jedna z najlepszych grup ludzi o dobrych sercach na Ziemi. To bezcenne klejnoty świata. Wykonywanie tej pracy zajmuje dużo czasu i poświęcenia, a robią to chętnie, nie oczekując niczego w zamian. W większości przypadków bycie dobrym i pomaganie innym może być zniechęcające, więc jako sposób na podziękowanie za wszystko, co robisz oraz abyś był zainspirowany i zmotywowany, oto lista najlepszych cytatów z wolontariatu, które pomogą Ci iść dalej.

Jeśli się zdecydujesz, możemy Ci zaproponować:

  • działanie i pomaganie w zgranym zespole radców prawnych, adwokatów, pedagogów i psychologów;
  • partycypowanie w rozwoju organizacji;
  • niezbędne zaświadczenia i oświadczenia na potrzeby szkoły czy uczelni;
  • a w dalszej perspektywie pracę za wynagrodzeniem jako zajęcie dodatkowe.

Wyślij swoje zgłoszenie na adres e-mail: zarzad@fundacje.net

Może to być po prostu wiadomość e-mail albo CV, a może prezentacja – sam zdecyduj!

Pamiętaj, żeby zostawić dane kontaktowe do siebie!

Gdańska Fundacja Pomocy Prawno - Psychologicznej

© 2021